Nutriční terapeut

Pracovní místo ( Nutriční terapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 96/2004 Sb. v platném znění Zák.201/2017 Sb.
-odborná způsobilost podmínkou, specializovaná způsobilost vítána
-ověřené kopie nebo originály dokladů o dosaženém vzdělání nutností
-platný výpis z rejstříku trestů
-doklad o zdravotní způsobilosti
-komunikační schopnosti, profesionální přístup, znalost práce na PC
-úzká spolupráce s kolegy z kuchyně a pacienty

Nabízíme:
-pracovní pozice na pracovní úvazek 1,00 (tj. 40 h/týden)
-stabilní platové podmínky
-zaměstnanecké benefity a odměny dle Kolektivní smlouvy,
-5 týdnů dovolené,
-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
-sick days,
-příspěvek zaměstnavatele dle výběru (na dovolenou, sport nebo vitaminy),
-možnost využití zvýhodněných tarifů mobilních služeb sítě Vodafone,
-podpora růstu odborné a jazykové úrovně,
-bezplatné poskytnutí služeb jinak hrazených pacienty
-příspěvek na penzijní připojištění,
-peněžní odměny za pracovní, životní jubilea a jubilejní odběry krve

pracovní poměr na dobu určitou

Bližší informace: helena.hejdukova@nemjil.cz, Bc. Helena Hejduková hlavní sestra,
tel.: 481 661 410

Životopisy možno zasílat na helena.hejdukova@nemjil.cz nebo personální oddělení olga.sorfova@nemjil.cz

Tato pozice není podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.s.

kontakt: telefonicky 8 - 15.00hod, e-mailem, osobně Ředitelství MMN, a.s. nemocnice Semily po - pá 8 - 15hod.