Prodavač/ka potravinářského zboží

Pracovní místo ( Prodavač/ka potravinářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování

Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zaměstnání u společnosti s 30ti-letou tradicí na trhu
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity (nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky).
Pracovní doba je ranní (od 6:00 do 14:30) a odpolední (od 08:30 do 17:00) a jednou za 14 dní sobota (cca od 7:00 do 12:00). Kontakt: telefonicky, e-mailem.