POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Pracovní místo ( POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KNL Catering hledá novou kolegyni/kolegu na pozici POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA - VÝDEJ JÍDEL

Místo pracoviště: A.RAYMOND JABLONEC s.r.o. - Československé armády č.p. 4609/27, Jablonec nad Nisou (jídelna a kantýna)

Požadavky:
" praxe na obdobné pozici vítána,
" spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost, samostatnost,
" znalost práce na PC výhodou,
" pracovní doba - PO-PÁ (6:00-14:30).

Zaměstnanecké výhody:
" stabilní a dlouhodobé uplatnění,
" 5 týdnů dovolené,
" příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (5.000,-/rok),
" akce pro zaměstnance a jejich rodiny a další zaměstnanecké výhody.

V případě zájmu zasílejte své CV na volnamista@nemlib.cz

Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc, zvýhodněné mobilní tarify, příspěvek na životní/penzijní pojištění.