Specialista nákupu / nákupčí

Pracovní místo ( Specialista nákupu / nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: svatava.trvajova@kvazar.cz, telefonicky 8-14 hod. 605 234 828

Náplň práce:
organizace a řízení nákupu stavebního materiálu
organizace a řízení nákupu stavebních strojů, mechanismů a nářadí
průzkum trhu a vyhledávání nových vhodných dodavatelů
zpracování a evidence objednávek
jednání s dodavateli
kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách
odpovědnost za skladové zásoby
vyřizování reklamací

Požadavky:
minimálně SŠ technické vzdělání, stavebního směru výhodou
praxe v oboru
aktivní znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook apod.)
řidičský průkaz sk. B
samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
komunikační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, stravenky, služební mobil (notebook), platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích