Odborný pracovník v laboratorních metodách - biochemik

Pracovní místo ( Odborný pracovník v laboratorních metodách - biochemik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt pro zasílání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu:
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, Partyzánské náměstí 2633/7, 70200 Ostrava, nebo
- e-mail: podatelna@zuova.cz

Délka pracovního vztahu: 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
- zřízení nové biochemické laboratoře
- odborná práce v biochemické laboratoři, odpovídající požadované kvalifikaci
- zavádění nových laboratorních metod
- kontrola a schvalování protokolů s výsledky
- práce s analyzátory
- komunikace s lékaři

Očekáváme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání odborného pracovníka v laboratorních metodách
- specializovanou způsobilost v oboru klinická biochemie
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zajímavou a odpovědnou práci ve státní příspěvkové organizaci
- možnost dalšího odborného vzdělávání
- plný pracovní úvazek
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna / rok
- příspěvek FKSP
- stravenkový paušál
- finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Termín nástupu: možno ihned, případně dle dohody