Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail postmaster@mooresrowland.cz.
Požadujeme:
- praxe v oboru min. 5 let
- spolehlivost a ochotu učit se novým postupům
- zájem o obor, vlastní iniciativu a chuť pracovat na sobě, schopnost týmové spolupráce
- komunikační schopnosti.
Náplň práce:
- vedení podvojného účetnictví, zpracování DPH přiznání a ostatních hlášení
- sestavení účetních závěrek
- komunikace s klienty, péče o vlastní přidělené portfolio klientů.
Nabízíme:
- podporu ze strany účetních metodiků, auditorů a daňových poradců
- možnost profesního rozvoje, inspirativní a odborně zajímavou práci
- podporu dalšího vzdělávání a kariérního růstu atd.
- pružnou pracovní dobu
- možnost zkráceného úvazku
Nástup možný ihned nebo dle dohody.