Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:

Zkušenosti se mzdovým účetnictvím minimálně 3 roky, praxe ve státní organizaci výhodou.
Uživatelskou znalost práce na PC, znalost MS Office (především Excel, Word).
Znalost mzdového systému OKbase výhodou.
Trestní bezúhonnost.
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.
Proaktivní přístup k řešení problémů.
Chuť vzdělávat se.

Po dohodě možnost práce na částečný úvazek.

Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 300/2019 (platová třída 9 + po zapracování možnost osobního ohodnocení).

Zaměstnanecké výhody:

Dlouhodobé zaměstnání ve státní organizaci.
Příjemný malý kolektiv.
5 týdnů dovolené
Kolektivní smlouva - odměna při životním a pracovním jubileu
Sick days (4)
Stravenky
Rozšíření a prohlubování znalostí v oboru.