Rozpočtář/ka, kalkulant/ka pro pozemní stavby

Pracovní místo ( Rozpočtář/ka, kalkulant/ka pro pozemní stavby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: svatava.trvajova@kvazar.cz, telefonicky 8-14 hod. 605 234 828

Náplň práce:
příprava rozpočtů a cenových kalkulací k soutěžním zakázkám
zajišťování a výběr nejvhodnějších subdodavatelů k vyhraným zakázkám
příprava podkladů pro uzavření objednávky nebo smlouvy o dílo
příprava nabídkových rozpočtů, časových a finančních harmonogramů
zpracování podkladů změnových listů a jejich konzultace s investorem
komunikace se stavbyvedoucím

Požadavky:
minimálně SŠ vzdělání v oboru stavebnictví
znalost MS Office je samozřejmostí, pokud ovládáte i kalkulační programy (AutoCAD, Build power) máte velkou výhodu
orientaci a praktickou znalost v oblasti sestavování a kalkulování nabídkových cen
komunikativní povaha, která nemá problém řešit se subdodavateli případné neshody
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
ochota učit se novým věcem
ochota k týmové práci
pečlivost při práci s čísly a dokumenty, zodpovědnost a samostatnost

Benefity: Zázemí stabilní společnosti, roční bonusy, stravenky, služební mobil (notebook), platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování), účast na firemních neformálních akcích, možnost dalšího vzdělávání (kurzy, školení)