Personalista/personalistka - náborář s RJ

Pracovní místo ( Personalista/personalistka - náborář s RJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zajištění náboru pracovníků především z rusky mluvících zemí (inzerce, jednání s úřady)
- personální agenda (vznik, změny, ukončování pracovních poměrů)
Požadujeme:
- ÚSO
- zkušenosti a znalosti z oblasti legislativy spojené se zaměstnáváním cizinců
- samostatnost, pečlivost, diskrétnost, dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost aktivně řešit problémy
Nabízíme:
- smlouvu na dobu neurčitou
- odpovídající mzdové ohodnocení
- jednosměnný pracovní provoz, pružná pracovní doba
- perspektivní práci v přátelském kolektivu
- benefity v rámci motivačního programu
První kontakt e-mailem nebo telefonicky: Po - Pá 8.00 - 12.00 hodin.