ÚČETNÍ - ROZPOČTÁŘ/ -KA

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - ROZPOČTÁŘ/ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Mgr. Martina Śilhárová, tel.: 553 773 233/ kl. 46, 730 571 158, email: reditel@dsludmila.cz
Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na email reditel@dsludmila.cz.

Požadujeme:
prace v oblasti vedení účetnictví, výhodou prace v příspěvkové organizaci. Znalost legislativy v olbasti účetnitví a daní. Dobrá znalost práce na PC (MS Office - Wodr, Excel, Outlook). Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, slušnost, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, beúhonnost, zdravotní způsobilost.
Náplň:
Účetnictví príspvěvkových organizací, zpracování rozpočtu a sledování čerpání rozpočtu. Příprava platebních příkazů do banky. Komplexní a samostatné účtování v rámci podvojného účetnictví. Spolupráce s mzdovou účetní a se zřizovatelm organizace.
Nabízíme:
Příspěvek na penzijní připojištěn nebo doplňkové penzijní spoření, věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost obědů za 21,- Kč, 5 týdnů dovolené.