Firemní právník

Pracovní místo ( Firemní právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Ječná č.p. 2093/32a, Nové Město, 120 00 Praha 2
KONTAKT : Mgr. Marina Saprykina, e-mail: klient@pragal.eu, ms@pragal.eu
Svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email: klient@pragal.eu

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Náplň práce:
Komplexní právní poradenství v oblasti nemovitostí, obchodu a podnikání v zahraničí (zejména v Ruské federaci)
Vyjednávání, příprava a připomínkování smluv v ruském a anglickém jazyce, účast na obchodních jednáních
Zpracování právních analýz, podpora ostatních oddělení společnosti
Poskytování odborných konzultací klientům a obchodním partnerům společnosti
Spolupráce na zahraničních projektech společnosti v oblastech mezinárodního obchodního práva
Zastupování společnosti v zahraničí (zejména v Ruské federaci)
Komunikace a spolupráce s českými právníky a daňovými poradci
Pracovní cesty do zahraničí a EU

Co požadujeme:
Vysokoškolské vzdělaní právního zaměření
Znalost ruského občanského, daňového a finančního práva
Pracovní zkušenosti s klienty z Ruské federace
Dokonalá znalost ruštiny (slovem i písmem) včetně právnické terminologie
Znalost angličtiny na komunikační úrovni (slovem i písmem) včetně právnické terminologie
Strategické a komplexní myšlení, spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
Praxe v oblasti soudních sporů výhodou
Základní znalost českého jazyka je vítána
Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme:
Zázemí silné společnosti s tradicí
Motivační mzdové ohodnocení: f