Řidič/ka a manipulant/ka s VZV

Pracovní místo ( Řidič/ka a manipulant/ka s VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rádi ve věcech pořádek? Umíte ovládat "ještěrku"? Pak se přidejte k nám. Na pozici Řidič/ka a Manipulant/ka budete součástí sehraného a přátelského týmu a zároveň významnou podporou pro další kolegy a kolegyně.
Náplň práce:
- nakládky a vykládky výrobků
- manipulace s paletovým a vysokozdvižným vozíkem
- paletizace a páskování výrobků, zabezpečení při nakládkách
- občasný rozvoz zboží několika zákazníkům či vyzvednutí zboží od dodavatelů
- asistence při vedení řádné evidence skladovaného materiálu a hotových výrobků (evidence v rámci interních programů)
- správa skladovacích prostor - označení nosnosti, evidenční čísla, údržba výrobků, případná pomoc týmu skladníků
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- praxi s obsluhou vysokozdvižného vozíku
- zkušenosti s řízením dodávky, platný řidičský průkaz sk. B
- fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- důslednost, pracovitost a systematičnost
- spolehlivost, samostnatnost a logické myšlení
Na co se můžete těšit?
- velmi rozmanitou práci v přátelském kolektivu
- být součástí zajímavých projektů a aktivní podílení se na rozvoji firmy
- sezónní bonusy
Čeho si vážíme?
- upřímnosti - jedině tak se můžeme posunout dopředu
- smyslu pro humor
- pracovitosti a lojalitě
- dotahování věcí do konce, vytrvalosti
- pochopení naší "startupové" firemní kultury, filozofie a celkové vize firmy
Nástup možný ihned. Hledáme jednotlivce, kteří mají pro danou práci předpoklady a chtějí se vzdělávat, pracovat na sobě a neustále se posouvat.
První kontakt pouze emailem - zaslání životopisu.