vedoucí Odboru ekonomického

Pracovní místo ( vedoucí Odboru ekonomického ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Požadavky na uchazeče:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu se zaměřením zejména na ekonomiku, finance, účetnictví, veřejnou správu;
- znalost rozpočtových pravidel a účetnictví územně samosprávných celků;
- manažerské, komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti;
- řidičské oprávnění skupiny "B";
- výhodou praxe na vedoucí pozici;
- výhodou praxe ve veřejné správě;
- výhodou zvláštní odborná způsobilost podle vyhlášky č. 512/2002 Sb., v platném znění.

Písemná přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče;
- datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
- místo trvalého pobytu uchazeče;
- datum a podpis uchazeče;
- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující odbornou znalost a dovednost;
- osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb. v platném znění a čestné prohlášení dle ust. § 2 odst. 1 písm. d) až h) tohoto zákona (neprokazují osoby narozené po 1. prosinci 1971);
- motivační dopis.

Předpokládaný termín nástupu: dohodou, po skončení výběrového řízení

Místo výkonu práce: město Štětí