Pracovník úklidu

Pracovní místo ( Pracovník úklidu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka na pozici PRACOVNÍK ÚKLIDU. Jedná se o chráněné pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením (invalidní důchod I. a II. stupně).
Místem výkonu práce je: Poliklinika Lesná, Halasovo nám. 1, Brno.
Co u nás budete dělat: úklid ordinací a úklid společných prosor polikliniky podlahovým mycím strojem, odpolední směna.
Požadavky: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, péče o stroje.
Co nabízíme: práce na pracovní smlouvu, možnost navýšení úvazku, dobré pracovní podmínky - práce s profesionálními přístroji a přípravky, možnost nákupu čistících přípravků za zvýhodněné ceny, možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu, pravidelná mzda a prémie za kvalitně odvedenou práci, možnost pravidelného vzdělávání. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.

Kontakt: Kateřina Ostrezy, tel.: 702 007 073, e-mail: personalni@sedova.cz. Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.