Odborný technický pracovník

Pracovní místo ( Odborný technický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadovaný profil:
o Minimálně středoškolské vzdělání stavebního nebo ekonomického směru.
o Výhodou znalost vodohospodářských staveb, procesů v investiční výstavbě.
o Praxe nejméně 1 rok na pozicích investiční referent, projektový manažer, administrátor dotací na vodohospodářských, dopravních nebo jiných inženýrských stavbách.
o výhodou znalost stavebního a vodního zákona (zák. č. 183/2006 a 254/2001 Sb.) a dalších právních předpisů upravující problematiku přípravy a provádění staveb
o Zkušenosti s dotační agendou, znalost prostředí poskytovatelů dotací
o Dobré uživatelské znalosti práce s PC, především MS Office
o Dobré organizační a vyjadřovací schopnosti. Schopnost samostatné práce a operativního rozhodování.
o Ochota a schopnost dalšího odborného vzdělávání.
o Platné řidičské oprávnění sk. B.
Více informací na odkazu www.pmo.cz/cz/nabidky/kariera/

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, dovolená navíc, fond FKSP, příspěvěk na penzijní připojištění