Vedoucí Odboru technického rozvoje

Pracovní místo ( Vedoucí Odboru technického rozvoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Vedoucí Odboru technického rozvoje"

Požadavky:
" VŠ technického směru
" Praxe 4 - 6 let v oblasti energetiky, teplárenství, plynárenství, vodárenství -výhodou
" 5 let praxe ve vedoucí pozici výhodou
" Znalost základních tepelných schémat (tepelné rozvody, výměníkové stanice, plynové kotelny)
" Základní orientace v technické a projektové dokumentaci
" Znalost a zkušenost s projektovým řízením
" Znalost MS Office (MS Excel, Word)
" Organizační a komunikační schopnosti
" Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, rozhodnost
" Aktivní řidičský průkaz sk. B
" Znalost Aj výhodou
" Výpis z trestního rejstříku (ne starší než 3 měsíce)
" Motivační dopis

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Vede veškeré činnosti odboru technického rozvoje.
" Odpovídá za vydávání vyjádření k předkládaným projektovým dokumentacím a záměrům a za dodržování platných norem a předpisů.
" Spolupracuje při uplatňování jednotného technického rozvoje společnosti.
" Spolupracuje na zpracování požadavků na výstavbu, opravy a rekonstrukci tepelných sítí, a zdrojů.
" Zajišťuje rozvoj technologického zařízení a stavebních objektů společnosti v souladu s potřebami společnosti, se zákony, předpisy a současnou úrovní stavu techniky v oboru.
" Zajišťuje spolupráci s útvary města Brna, včetně ÚMČ, při zpracování návrhů na urbanistický rozvoj a energetickou koncepci města.
" Zajišťuje zpracování technicko - ekonomických a rozvojových studií, zpracování