Administrativní referent/ka E-mobility

Pracovní místo ( Administrativní referent/ka E-mobility ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Administrativní referent/ka E-mobility"

Požadavky:

" SŠ/VŠ vzdělání
" Znalosti v oboru ekonomika
" Výborná znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word), Outlook
" Schopnost jednat s lidmi, komunikativnost
" Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, flexibilita
" Praxe v administrativě výhodou
" Řidičský průkaz sk. B
" Výpis z trestního rejstříku (ne starší než 3 měsíce)

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

" Vedení běžné administrativní agendy - práce na jednoduchých, ale různorodých administrativních činnostech a úkolech pro úsek E-mobility
" Komunikace a péče o zákazníky
" Péče o organizační, provozní a administrativní záležitosti
" Vedení příslušné dokumentace (evidence písemností, archivace, skartace, spisová služba)
" Příprava podkladů pro jednání
" Příprava podkladů a smluv pro vystavování faktur za využívání služeb E-mobility
" Vede evidenci smluv a faktur
" Zpracování zápisů z jednání a porad
" Připravuje podklady a koncepty materiálů pro reporty vedení společnosti

Nabízíme:

" Zajímavou a atraktivní práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Budete se zásadním způsobem podílet na rozvoji elektromobility v Brně
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,…)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" Možnost využití firemního bytu

Nás