Elektronici přípravy a realizace investic, inženýringu (Program Manager)

Pracovní místo ( Elektronici přípravy a realizace investic, inženýringu (Program Manager) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Jana Nohy 2048, Benešov
ŘP. skupina B
Znalost AJ min. na úrovni C1 (denní komunikace s týmy v zahraničí)
Znalost MS Office (Word, Excel)
Orientace na úspěch, iniciativnost, prioritizace, skvělé organizační a komunikační dovednosti,
Analytické myšlení a řešení problémů pomocí konceptuálního myšlení
Týmový hráč, flexibilita
Zkušenosti s elektromechanikou
Zkušenosti s řízením projektů z oblasti automotive
Nabízíme: bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti, týmu a individuálním přístupu; 5 týdnů dovolené; Pracovní doba 37,5 hodiny týdně; Flexibilní začátek a konec pracovní doby; Příspěvek na penzijní připojištění po roce u společnosti, na stravování a na dopravu do zaměstnání; Cafeterie benefitů
První kontakt: e-mailem