Koordinátor dobrovolníků

Pracovní místo ( Koordinátor dobrovolníků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vyhledávání zájemců o dobrovolnictví, zprostrředkování dobrovolníků do přijímacích organizací, spolupráce s dobrovolníky, pořádání akcí pro veřejnost, propagačí aktivity.
Požadujeme: pozitivní přístup k tématu dobrovolnictví a duševního zdraví, komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu, minimálně střední odborné vzdělání, výpis z rejstříku trestů, ŘP sk. B, schopnost samostatně pracovat, organizační dovednosti a zodpovědnost, vlastní zkušenost v dobrovolnictví či poskytování sociálních služeb pro lidi s duševním onemocněním výhodou nikoli podmínkou.
Nabízíme: zajímavou kreativní práci, která dává smysl, uplatnění ve stabilní neziskové organizaci s téměř 30tiletou praxí s řízením širokého komplexu sociálních služeb a dobrovolnictví, metodickou podporu, možnost vzdělávání (včetně stáží a konferencí) a rozvoje v oblasti dobrovolnictví a duševního zdraví, supervizi, kvalifikovaný tým pracovníků. Dále 5 týdnů dovolené, telefon, notebook, měsíční prémie, po roce osobní ohodnocení.
Nástup nejdříve na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Do 30.9.2021 zasílejte CV a motivační dopis.
Pro další informace možno kontatkovat na výše uvedeném telefonním čísle