Poracovníci v sociálních službách pro hospic

Pracovní místo ( Poracovníci v sociálních službách pro hospic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO HOSPIC
POŽADUJEME: odbornou způsobilost - vzdělání v sociálním nebo zdravotním oboru (v souladu se zák. č. 108/2006 Sb.) nebo základní či střední vzdělání + absolvování rekvalifikačního kurzu Pracovník v sociálních službách, zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty), psychickou odolnost, nepřetržitý provoz, trestní bezúhonnost, základy práce na PC, respekt ke křesťanským hodnotám, aktivní přístup k práci, spolehlivost, trpělivost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Výhodou je praxe v oboru, zkušenost s poskytováním služeb pro seniory a osoby se zdravotním postižením.
NABÍZÍME: smlouvu na dobu určitou - s možností prodloužení, plný pracovní úvazek, odpovídající mzdové ohodnocení + zákonné příplatky, po zkušební době navýšení osobního příplatku, supervizní podporu, 5 týdnů dovolené, stravenky, více při osobním pohovoru.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 739 243 896 nebo e-mailem na orsagova@diakonievm.cz
ov. 9.8.