Uklízeč/uklízečka - odpolední směna

Pracovní místo ( Uklízeč/uklízečka - odpolední směna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Celá nabídka - včetně přihlášky (ke stažení) je uveřejněna na adrese : https://www.justice.cz/web/krajsky-soud-v-ostrave/volna-mista. Kontakt POUZE telefonicky nebo emailem.
Požadavky na uchazeče:
- státní občanství ČR,
- dobrý fyzický a zdravotní stav,
- trestní a morální bezúhonnost, čistý trestní rejstřík,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k pracovním povinnostem,
- komunikační a organizační schopnosti.

Platové zařazení:
- upraveno vnitřním platovým předpisem - nástupní plat: 15 420,-Kč

Termín nástupu + délka prac. poměru:
- prosinec 2021 - leden 2022
- délka prac. poměru: na dobu určitou s možností prodloužení
- odpolední směna 12.00-20.30 hod (pružná pracovní doba)

Termín podání přihlášky:
- do 18.10.2021

Způsob podání přihlášky:
- poštou na adresu Krajský soud v Ostravě - pobočka Olomouc, Studentská 7, 771 11 Olomouc - k rukám vedoucí správy pobočky Ing. Marcely Londinové
- elektronicky na e-mailovou adresu mlondinova@ksoud.olc.justice.cz

Požadované doklady:
- vyplněný formulář přihlášky
- profesní životopis uchazeče

Další informace podá:
- Ing. Marcela Londinová, vedoucí správy pobočky KS Ostrava v Olomouci
- tel. 587 402 825, e-mail: mlondinova@ksoud.olc.justice.cz

Ředitelka správy krajského soudu si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.