SKLADNÍK/-ICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
Jaká je naše představa o novém kolegovi / kolegyni?
- Základní znalost práce na PC (MS Office) podmínkou,
- praxe alespoň 1 rok s obsluhou VZV podmínkou,
- praxe ve skladu min. 1 rok,
- fyzickou zdatnost a manuální zručnost,
- ochotu pracovat na směny.
Co bude Vaší hlavní pracovní náplní?
- Vykládky a nakládky materiálu a zboží,
- vyskladňování materiálu pro výrobu,
- obsluha a kontrola svěřené manipulační techniky,
- příprava a štítkování zboží pro expedici.
Co za dobře odvedenou práci nabídneme my Vám?
- Práci ve stabilní společnosti;
- příjemné přátelské pracovní prostředí;
- možnost seberealizace;
- motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů;
- 5 týdnů dovolené;
- 13. plat;
- příspěvek na dopravu;
- systematické vzdělávání;
- otevřenou komunikaci;
- pracovní poměr na dobu neurčitou;
- termín nástupu IHNED nebo dle dohody.
Společnost AFSI svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a atraktivní zaměstnanecké benefity. Podpoříme Vás ve Vašem osobnostním i profesním růstu.

HLÁSIT SE: Skuhrovcová Veronika Ing., tel.: 777481189 volat v pracovní dny od 9.00 do 15.00 hod., e-mail: vskuhrovcova@afsifilters.com, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na firmě (AFSI Europe s.r.o., průmyslová zóna JOSEPH, Havraň č.p. 139) dne 14.10.21 a 19.10.2021 od 13.45 hod.