Investiční technik - technička

Pracovní místo ( Investiční technik - technička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INVESTIČNÍ TECHNIK - TECHNIČKA
Charakteristika práce:
- zajištění agendy územního plánování a veškeré administrativní práce s tím spojené;
- příprava a realizace jednotlivých investic;
- provádění technického dozoru stavebníka;
- příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení;
- zpracování návrhů investičních plánů města, realizace a kontrola jejich dodržování;
- zabezpečení správy a údržby majetku (včetně pozemků a komunikací);
- vedení spisové služby.
Druh práce: Investiční technik/technička
Místo výkonu práce: Špindlerův Mlýn
Platové podmínky: 9. platová třída (zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
Termín nástupu: 1. 1. 2022, popřípadě možné i dříve dohodou
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Lhůta pro podání přihlášek: do 13.10. 2021 do 17:00 hodin
Požadované předpoklady pro výkon práce:
- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let;
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
- je způsobilá k právním úkonům;
- je bezúhonná;
- ovládá jednací jazyk;
- splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Další požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou;
- uživatelské znalosti práce na PC (zejména textové a tabulkové editory, elektronická pošta, ge