Vedoucí směny ve skladu

Pracovní místo ( Vedoucí směny ve skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Benešov
Náplň práce:
koordinace a zabezpečení plynulého chodu skladu a našich výrobků; řízení podřízených, kapacity skladů a správnosti naskladnění výrobků; kontrola správnosti přípravy vyskladnění objednávek; provádění inventur, kontrol a evidence materiálů, tvorba reportů; komunikace s externími dodavateli /přepravní společnosti, ostraha závodu, apod./; zástup vedoucího skladu v jeho nepřítomnosti
Požadavky:
min. SŠ vzdělání; zkušenosti s vedením skladového hospodářství; zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, trestní bezúhonnost; ochotu pracovat na směny (12 hod směny); znalost práce na PC /MS Office, výhodou i Oracel, Prytanis/; ŘP sk. B, VZV
Nabízíme: 5 týdnů dovolené; nástup IHNED; přátelský kolektiv, důkladné zaškolení; příspěvek na stravování; svoz pro zaměstnance, pokud mu nenavazuje dopravní spoj na počátek nebo konec směny
První kontakt: e-mailem