Samostatný technický pracovník výzkumu a vývoje v textilním oboru

Pracovní místo ( Samostatný technický pracovník výzkumu a vývoje v textilním oboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- vysokoškolské vzdělání v textilním oboru, příp. středoškolské v textilním oboru
- tvůrčí typ se zájmem o další vzdělávání
- koncepční přístup k práci
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- pokročilá znalost cizího jazyka
- řidičský průkaz sk. B
- výhoda znalost elektroniky, ekonomiky
Po zapracování smlouva na dobu neurčitou.
Práce v národních i mezinárodních výzkumných projektech.
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování, penzijní připojištění
- 1 týden dovolené navíc
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem