Servisní technik - technička kol a elektrokol

Pracovní místo ( Servisní technik - technička kol a elektrokol ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SERVISNÍ TECHNIK - TECHNIČKA KOL A ELEKTROKOL

Náplň práce:
- provádění servisu, diagnostiky, oprava závad na kole
- předprodejní, záruční i pozáruční servis
- komunikace se zákazníky
- příležitostně i výpomoc nebo zastoupení kolegů na prodejně
- zakázkově i přestavba klasických kol na elektrokola

Požadujeme:
- praktickou znalost stavby a servisování kol (alespoň provést si jakýkoli servis vlastního kola)
- předchozí zkušenosti z obdobné pozice výhodou
- manuální a technickou zručnost
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- zájem o dění na prodejně a naplňování cílů
Výhodou dále:
- základní dovednost práce s PC
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- ideálně aktivní cyklista, který po technické stránce rozumí kolům a orientuje se ve světě cyklistiky

Nabízíme:
- možnost profesního růstu podle Vašich schopností
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně s možností prodloužení na neurčito

Stravenkový paušál 70 Kč/den
Dovolená 5 týdnů po prvním roce pracovního poměru
Velkoobchodní slevy na naše (elektro)kola a další cyklistický sortiment
Kredit do programu Benefit Plus po prvním roce