Sociální pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Hanušovicích vypisuje výběrové řízení na pozici "Sociální pracovník/pracovnice" - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Požadujeme
- Ukončená VŠ, VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického zaměření) - hledáme sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- Trestní bezúhonnost, znalost práce na PC
- Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
- Schopnost práce v týmu
- Pozitivní přístup k sociální práci a ochotu vymýšlet nové postupy
- Zdravotní způsobilost
- Výhodou je silná motivace k práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží
- Výhodou je zkušenost práce s dětmi a mládeží a zkušenost práce v oboru

- Přímá sociální práce s dětmi a mládeží ve věku 7 - 26 let (individuální i skupinová)
- Organizování a realizace volnočasových aktivit a preventivních programů
- Administrativa sociální služby
- Místo výkonu práce: NZDM v Hanušovicích, Hlavní 136, 788 33 Hanušovice

Nabízíme
- Pracovní poměr na 1,0 úvazek s nástupem od prosince 2021 nebo dle dohody
- Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- Možnost podílet se na smysluplné práci
- Možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání
- Zázemí zavedené neziskové organizace
- 6 týdnů dovolené
- Supervizi a odborný dohled
- Nástupní plat dle vzdělání a praxe, po uplynutí zkušební doby osobní ohodnocení
Pracovní doba od 8 do 16:30.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana - motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 7.10.2021 na adresu rumanova@podaneruc