OSTRAHA PRODEJNY LIDL

  • Kravaře

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Božena Bilíková, volejte na tel. 737 087 145, Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz a uvádějte platné telefonní číslo.
NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Požadujeme: Dobrou pracovní morálku,příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe v securitě výhodou, není však podmínkou. Pokud nemáte Certifikát strážného, zajistíme.

Nabízíme: Práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost zálohy na mzdu, odměny za záchyty. Po odpracování 3 měsíců náborový příspěvek 1 500,- Kč. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný ihned, možnost práce na DPP.
Vhodné také pro osoby s OZZ, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy majetku prodejny, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, 12-ti hod. směny dle otevírací doby prodejny, turnus krátký a dlouhý týden.