MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY (M/Ž)

Pracovní místo ( MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Vzdělání strojírenského směru.
Zkušenost s řízením menšího kolektivu a strojírenskou výrobou.
Znalost SAP výhodou.
Mzdové podmínky dle znalostí a zkušeností uchazeče.
Nabízíme:
Příspěvek na penzijko od 700 Kč /měsíčně.
Dovolenou delší o 1 týden.
Každý den teplý oběd za 30 Kč.
Mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu.
Každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč.
Pololetní bonusy.
Každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu.
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (v pracovní dny po - pá 7 - 14 hod.), e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com