Administrativně techničtí pracovníci

Pracovní místo ( Administrativně techničtí pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tršnická 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup od 1.12.2021 nebo dle dohody. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: pružná pracovní doba Po-Pá (příchod mezi 6:00-9:00 h, pevná část 9:00-14:00 h, odchod mezi 14:00-18:00 h).

Náplň práce:
- evidence docházky včetně nemocnosti a dovolených, pohotovostí, výjezdů
- příprava podkladů pro zpracování mezd
- nákup, výdej a evidence ochranných. nápojů, spolupráce při zajištění zásobování
- administrativní práce, zajištění oběhu písemností v útvaru
- poptávkové řízení, příprava objednávek, tvorba a evidence smluv o dílo
- kopírování a archivace technické a provozní dokumentace, skartace písemností
- inventarizace majetku, fyzické inventury, prodej nepotřebného majetku
- spolupráce při technických prohlídkách
- obsluha telefonní ústředny
- spolupráce při zajišťování preventivních a periodických prohlídek zaměstnanců
- evidence a zpracování revizních zpráv vodních děl a provozu.

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání s maturitou v ekonomickém oboru či v administrativě, případně v technickém oboru
- pokročilé znalosti práce s PC - MS Office
- znalost českého jazyka slovem a písmem
- ekonomické a právní povědomí
- ochota učit se novým znalostem v oboru, schopnost vyhledávat informace, aktivní a systematický přístup k řešení problémů
- spolehlivost, preciznost, zodpovědnost, schopnost plánování a organizace činností, schopnost samostatné i týmové práce
- ŘP sk. B, aktivní řidič/ka.

Nabízíme:
- zajímavá práce ve stabilním podniku
- široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzi