SKLADNÍK/CE - MANIPULANT/KA

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE - MANIPULANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V BC Logistics, s.r.o. hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozice manipulačních dělníků do skladů v Otrokovicích. Náplň práce spočívá v nakládání hotových výrobků do kamionu a ovládání automatického dopravníku. Dále budete provádět základní vizuální kontrolu jakosti výrobků. Samozřejmostí je plnění požadavků vedoucích pracovníků souvisejících s prací ve skladě (inventury apod.). Naším cílem je zajistit nejlepší služby pro našeho klíčového zákazníka, očekáváme tedy, že nový kolega nebo kolegyně bude tuto naši vizi sdílet s námi.

Požadavky:
- ZŠ / SO vzdělání
- Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- Vhodné pro absolventy (praxe není nutná)
- Schopnost plnit úkoly samostatně a svědomitě
- Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody:
- Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Zázemí stabilní české firmy
- Stravenky v hodnotě 100,-
- Příspěvek na penzijní spoření 1 000,- měsíčně
- Kvartální odměny 3 000,-
- Příspěvek na firemní akce nebo volnočasové aktivity (poukázky Flexipass)
- Odměny při významných životních a pracovních výročích
- Individuální fond odměn, u vybraných pozic 13. a 14. Plat
- Dovolená a příplatky nad rámec ZP
- Odborné vzdělávání a zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem

Pracoviště: Otrokovice (Kvítkovice, areál Barum Continental, areál TOMA).

POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.