Horizontkař WHN 9, WHN 13

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce na WHN9 a WHN13, samostatnost, komunikativnost
- Benefity: náborový příspěvek 40 000 Kč příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč, příplatky dle kolektivní smlouvy, roční odměna, 25 dní dovolené, závodní stravování, pitný režim na pracovišti, zvýhodněné volání až pro 5 telefonních čísel, bezproblémové parkování, firemní oblečení a jejich údržba zdarma, akce pro zaměstnance, nacházíme se v blízkosti vlakového nádraží
- Kontakt telefonický Po-Pá, 8:00-14:00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: katerina.pospisilova@toshulin.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Požadujeme

Jiné

Detaily nabídky Horizontkař WHN 9, WHN 13

Firma

TOSHULIN, a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?