doručovatel/ka listovní motorizovaný/á

Pracovní místo ( doručovatel/ka listovní motorizovaný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště, práce v ranních směnách, pracovní doba PO-PÁ 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: vzdělání s výučním listem a trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B
Náborový příspěvek 15.000,- Kč
stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění
Kontakt: PO-PÁ 9.00 - 15.00 hod.
Osobní kontakt po telefonické domluvě.