Ostraha prodejny Penny

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Penny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: ostraha prodejny Penny
Požadujeme :
věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v securitě výhodou- není však podmínkou. Certifikát strážného pokud nemáte, zajistíme.
Náplň práce:
bezpečnostní dohled nad prodejnou, kontrola zabezpečení zboží před krádeží, kamerový monitoring prodejny

Nabízíme práci v prodejním řetězci Penny:
Seifertova 532
26105 Příbram

Brodská 495

Dále nabízíme:
práci na denní směny v klimatizovaném prostředí, prémiové ohodnocení za výkonnost
možnost pracovat na DPP a HPP, interní školení, Multisport kartu, zálohové vyplácení v týdenním intervalu, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu, možnost ubytování
Nástup: od 1.10.2021 Mzda: 105,- až 120,- Kč/hod
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 8.00 - 17. 00 hod., na mail: nabor@cechymen.info
Místo výkonu práce: ĆECHYMEN FINANCIAL REAL s.r.o., Penny Příbram, Seifertova č.p. 532, Příbram VII