Klinický logoped / Klinická logopedka

Pracovní místo ( Klinický logoped / Klinická logopedka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 556 422 122, e-mail: kariera@sanklim.cz

Co od Vás očekáváme:
- VŠ vzdělání denního Magisterského studia v oboru speciální pedagogika, zakončené státní zkouškou z logopedie a surdopedie
- atestace v oboru klinická logopedie - odbornost 903 vítána
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost podle zákona č. 95/2004 Sb.
- jazykové znalosti
- komunikační schopnost
- schopnost aktivního, samostatného jednání
- vstřícné chování a vystupování
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
- aktivní přístup a ochota se učit novým věcem

Co Vám nabídneme:
- zázemí velké a stabilní společnosti
- možnost zařazení do před atestační průpravy školitele na pracovišti
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- jednosměnný provoz
- možnost ubytování nebo přidělení služebního bytu v blízkosti místa výkonu práce
- příspěvek na penzijní připojištění, možnost využívání procedur za zvýhodněnou cenu, zvýhodněné stravování
- roční odměny
- nástupní mzda absolventa 31 460 Kč
- dle interního karierního řádu mzda klinického logopeda až 50 050 Kč
- podporu odborného růstu a dalšího vzdělávání
- možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
- nástup dohodou, plný úvazek