Pracovník v sociálních službách v chráněném bydlení - DPP

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách v chráněném bydlení - DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NADĚJE, pobočka Otrokovice přijme nového kolegu, kolegyni na DPP na pozici pracovník v sociálních službách v chráněném bydlení
Požadujeme kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ztotožnění s posláním NADĚJE, kladný vztah k lidem s mentálním handicapem, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, tvůrčí přístup k práci, uživatelskou znalost práce na PC. Praxe v oboru a řidičský průkaz skupiny B jsou výhodou.
Nabízíme zázemí a zkušenosti organizace, která v Otrokovicích působí již 28 let.

Náplň práce: podpora klienta při zvládání péče o sebe, při orientaci v běžných situacích, hájení jeho práv a zájmů, podpora při navazování a upevňování sociálních kontaktů - kontaktů s přirozeným sociálním prostředím, podpora při zvládání pracovních dovedností a v pracovním uplatnění, v naplňujícím využití volného času a podpora při jakýchkoliv dalších aktivitách, které souvisejí s úplně běžným každodenním životem.
Na nástupu do zaměstnání je možné se dohodnout.

Váš strukturovaný životopis, prosíme, posílejte na adresu: jana.janeckova@nadeje.cz
CV, prosíme, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu e-mailu uvést: PSS - chráněné bydlení DPP. Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

Informace poskytne: Mgr. Lucie Dubínová, tel.:770 106 530, e-mail: lucie.dubinova@nadeje.cz