Manipulační pracovník tepelného tváření

Pracovní místo ( Manipulační pracovník tepelného tváření ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Měření a značení výkovků po vyválcování
- Obsluha strojních zařízení (lis, válcovací stolice, pece)
- Navážení palet s nařezanými kusy pomocí VZV
- Péče o svěřený stroj
POŽADUJEME:
- Výhodou vzdělání v technickém oboru
- Zkušenosti ve strojírenské výrobě
- Práce na 2 směny, ranní / odpolední, 8 hod., po - pá, víkendy volné
NABÍZÍME:
Konkurenceschopná mzda s revizí po zkušební době, příspěvek na dopravu a stravu, týden dovolené navíc, navýšené směnové příplatky, firemní praní pracovních oděvů zdarma, odměna za doporučení nového kolegy, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.
KONTAKT: telefonicky (po - pá, 8 - 15 hodin) nebo e-mailem