REFERENT -KA NÁKUPU DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP

Pracovní místo ( REFERENT -KA NÁKUPU DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Daniela Krybusová, odbor Lidské zdroje, krybusova@ostroj.cz
Tel.: +420 553 872 176, +420 605 961 560

POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření.
- Praxi v oboru minimálně 2 roky.
- Aktivní znalost anglického jazyka.
- Znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook, IFS výhodou).
- Výborné komunikační a organizační schopnosti.
- Pečlivost, samostatnost.

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- Týden dovolené navíc.
- Dotované firemní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Příspěvek na dopravu.
- Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.
- Zvýhodněný telefonní program.
- Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
- Podporu volnočasových aktivit.
- Vánoční dárek.
- Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Úzká spolupráce se zástupci výrobních divizí na optimalizaci nákupních cen, dodacích podmínek, kvalitativních parametrů u svěřených materiálových položek.
- Analýza tržního prostředí u svěřených materiálů a jejich dodavatelů.
- Kontrola vývoj cenové úrovně a vývoje zásob materiálu.
- Organizace, vyhodnocování poptávkových řízení a výběrových řízení na dodavatele včetně
e-aukcí.
- Správa svěřeného portfolia nakupovaných položek včetně optimalizace frekvence a objemu nákupu.
- Odpovědnost za věcnou správnost faktur.
- Optimalizace skladových zásob.
- Příprava, sjednávání a koordinace uzavírání smluv.
- Příprava a vedení obchodních jednání s dodavateli.
- Reklamační řízení s dodavateli.