Operátor linky XPS - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z polystyrén

Pracovní místo ( Operátor linky XPS - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z polystyrén ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do svého kolektivu v Čakovičkách kolegu - kolegyni na pozici

Operátor linky XPS

Náplň práce:
- obsluha procesní nebo balící linky na výrobu XPS
- kontrola kvality výrobků
- vedení evidence výroby
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek v nepřetržitém provozu
- nástupní plat od 20.000 - 25.000 Kč/měs
- možnost získat průkaz řidiče VZV
- možnost ubytování
Požadujeme:
- samostatnost a odpovědný přístup
- pečlivost při dodržování výrobních procesů

Zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravu

NECHODIT NA UVEDENOU ADRESU BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY