STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ, DETEKTIVOVÉ PRODEJNY

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ, DETEKTIVOVÉ PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Pro informování ohledně pracovního místa volat paní Lihotská, tel.: 606 333 112 (volat mezi 8:00-17:00 hod.), e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Nechodit na pobočku osobně!
Pracovniště: DM drogerie, Dukelská brána 25/7, Prostějov. Pracovní doba: 12ti hodinové pracovní směny, střídání dlouhý/krátký týden.
Požadujeme: příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není však podmínkou, certifikát strážného výhodou (možnost zprostředkování).
Náplň práce: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme: zajímavou práci v příjemném kolektivu, zázemí stabilní společnosti, možnost platového i profesního růstu.