Obsluha dělící linky

Pracovní místo ( Obsluha dělící linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:obsluha, seřizování dělící linky, příprava vstupního materiálu a jeho průběžná kontrola, vedení výrobní dokumentace, měření a pravidelná údržba stroje
Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, zkušenosti na obdobné pracovní pozici výhodou, ochota pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 30.000,- Kč/měs., zaměstnání ve stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení, roční odměny dle hospodářského výsledku společnosti, věrnostní ohodnocení, náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč, 5 000,- Kč příspěvek na dovolenou, kulturu, sport aj., dotované stravování na pracovišti, možnost kariérního růstu, kompletní zaškolení a zapracování, smlouva na 1 rok, poté na neurčito
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Miroslava Křížová, DiS.., tel.: 371 744 154, e-mail: krizova@rosso.cz