Referenti technického úseku

Pracovní místo ( Referenti technického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání technického směru výhodou,
- samostatnost,
- technické myšlení,
- vysoké osobní nasazení, zodpovědnost a schopnost učit se nové problematice,
- anglický jazyk na úrovni e-mailové komunikace, studia norem apod.

Náplň práce:
- studium a analýza norem se vztahem ke zdravotnickým prostředkům a OOPP. Aplikace nových informací do návodů k použití vlastních výrobků,
- registrace výrobků EGO jako zdravotnické výrobky, řešení registrace s příslušnými orgány,
- zpracování odborných a patentových rešerší,
- kompletace firemního ceníku a provádění jeho aktualizací,
- zpracování podkladů pro potřeby obchodního úseku (Prohlášení o shodě, Prohlášení výrobce apod.).

Uvedené měsíční mzdy je možné dosáhnout po zapracování.
Nástup možný ihned.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail sekretariat@egozlin.cz