Konstruktér jednoúčelových strojů

Pracovní místo ( Konstruktér jednoúčelových strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- realizace konstrukčních řešení jednoúčelových strojů, testovacích stanic, montážních poloautomatů-automatů v souladu zadané koncepce a technickým zadáním zákazníka
- komunikace se zákazníkem v průběhu vlastní realizace
- tvorba 3D a 2D dokumentací finálního produktu
- spolupráce napříč odděleními
- podíl na prvotním návrhu technického řešení společně s obchodním oddělením
- příprava dokumentace

POŽADUJEME:
- SŠ nebo VŠ technického směru
- samostatnost, komunikativnost a smysl pro zodpovědnost
- zkušenosti v oblasti konstrukce jednoúčelových strojů a průmyslové automatizace výhodou
- znalost modelování v CAD software (SolidWorks, PTC Creo)
- čtení a návrh pneumatických schémat (FluidDraw, PneuDraw)
- přehled o senzorice v průmyslové automatizaci
- základy AJ (schopnost porozumět technickému textu a písemně komunikovat)
- ŘP sk. B.

NABÍZÍME:
Týden dovolené navíc; paušalizovaný příspěvek na stravování ve výši 75,60,- Kč, za odpracovaný den; prémie za dokončení stroje; roční odměny; zvýhodněné firemní mobilní tarify i pro rodinné příslušníky.

KONTAKT: e-mailem, telefonicky 7:00-15:00 hod.