psycholog ve školském zařízení

Pracovní místo ( psycholog ve školském zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Střílky
- Náplň práce: Psycholog vypracovává diagnostické zprávy dětí. Soustřeďuje, třídí, analyzuje a hodnotí dokumentační materiály o dětech. Sleduje duševní vývoj dětí. Analyzuje chování dětí, zejména z pedagogicko-psychologického a sociálně psychologického hlediska. Provádí individuální a skupinovou terapii. Spolupracuje s pediatrem, dorostovým lékařem, neurologem a psychiatrem.
- Požadavky: splněné vzdělání dle § 19 zákona č. 563/2004 Sb., zákona o pedagogických pracovnících, v platném znění, psychická způsobilost (dle zákona 109/2002 Sb.), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, samostatnost, nekonfliktnost
- Pracovní doba: Po, St, Pá, 07:30 - 16:00 hod., Út, Čt 10:00 - 18:30 hod., doba určitá - zástup za MD
- Benefity: osobní příplatek, příspěvky z FKSP (stravování + další), 40 dnů dovolené
- Své písemné nabídky se strukturovaný životopise a motivačním dopisem posílejte na e-mail: mrvova@vustrilky.cz, popř. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.).