Instruktor/ka lyžování a snowboardingu / DPP, DPČ

Pracovní místo ( Instruktor/ka lyžování a snowboardingu / DPP, DPČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude Tvojí náplní práce:
- Dodržování metodické řady výuky lyžování a snowboardingu dle daného období
- Příprava dětského parku
- Zjištění dovedností a potřeb klienta, nastavení výukového plánu
- Odpovědnost za bezpečnost klienta
- Každodenní úklid a péče o vybavení na pracovním místě

Co od Tebe očekáváme:
- Licence instruktora lyžování/SNB (můžeme zajistit)
- Přátelské vystupování a schopnost komunikace s lidmi
- Flexibilita, kreativita, aktivní přístup ke klientům při výuce
- Lyžařské/SNB dovednosti na velmi dobré úrovni
- Instruktor ve věku 16-18 let může učit sám pouze v dětském lyžařském parku nebo pomáhat se skupinovou výukou na svahu v doprovodu instruktora staršího 18 let

Co pro Tebe máme my:
- Výborné platové podmínky 150 až 300 Kč za odučenou hodinu, celodenní skipas na den výuky (lze využít mimo dobu výuky klienta)
- Uplatnění ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
- Výhodné ubytování přímo v areálu
- Maximální podporu od celého týmu
- Slevu na stravování

Kontakt: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00) nebo email