seřizovač - mechanik- strojů

Pracovní místo ( seřizovač - mechanik- strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Walterová Marta,
tel.: 352628313,608270763,
e-mail: m.walterova@lasting.eu

SEŘIZOVAČ PLETACÍCH STROJŮ
Budete se starat o strojní zařízení v pletárně ponožek a prádla. Hlavní součástí vaší práce bude nastavování strojů podle požadavků výroby, kontrola jejich správného chodu a v případě chybovosti také drobné opravy
požadavek- ukončené odborné vzdělání s technickým zaměřením (výuční list)- manuální zručnosti- ochota pracovat v nepřetržitem provozu.
Co bude výhodou- zkušenosti na obdobné pozici
Co získáte - práci ve stabilní české firmě- dobré platové ohodnocení- benefitní program pro zaměstnance- příspěvek na stravování- 5 týdnů dovolené
Pokud jste šikovný člověk, který rád proniká do toho, jak různé mechanické stroje fungují, chcete pracovat v malém kolektivu ve firmě s rodinnou atmosférou a získat stabilní práci do rozvíjející se firmy se zaměřením na výrobu funkčního prádla a ponožek pro sport