Zámečník/svářeč

Pracovní místo ( Zámečník/svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše náplň práce:
- výroba oplocení a jednoduchých svařenců prvků ze dřeva a ocele dle zadání (výkresové dokumentace)
- montování finálních výrobků, lavice, branky k plotu, městský mobiliář z kovu
- Svařování na na stolech Siegmund/čisté odvětrávané pracoviště s rekuperací vzduchu
- organizace výroby pro jednotlivé zakázky
- zámečnická práce a výroba jednotlivých dílů
Požadujeme:
- nutná praxe na pozici zámečník, svářeč (CO2,TIG)
- schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
- fyzickou zdatnost a ochota se učit
- časovou flexibilitu, pečlivost, manuální zručnost
- řidičské oprávnění skupiny B, C výhodou, ne podmínkou
- průkaz VZV výhodou, ne podmínkou
- vítáni jsou i zahraniční pracovníci s odpovídající komunikační schopností
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení + prémiové ohodnocení za nadstandardní pracovní výsledky
- práce po celý rok
- práci a zázemí ve stabilní společnosti
- možnost osobního i profesního rozvoje
- firemní akce, příspěvek na pojištění 500Kč, 4 týdnů dovolené + zdravotní volna
- stravenky
- HM 30 000,- - 34 000,- Kč (po zaučení dle individuální domluvy)

Nástup: možný ihned, nebo dle indivuduální domluvy