*OPERÁTOR/OPERÁTORKA BAREVNY

Pracovní místo ( *OPERÁTOR/OPERÁTORKA BAREVNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO 8154. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková, tel.: 582 303 224, nebo paní Borsiczká, tel.: 582 303 226 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: personalni@ttce.toray.cz. Pracovní doba: Po-Pá, pouze noční směny, 22:00-6:00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.
Požadujeme: pozitivní vztah k technickému zařízení, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem.
Náplň práce: obsluha strojního zařízení na přípravu tkaniny pro další zpracování, manipulace s vysokozdvižným vozíkem, jednoduché šití na šicím stroji.
Nabízíme: 25 dní dovolené, náborový příspěvek 10 000 Kč, obědy v závodní jídelně za 10 Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.