SVÁŘEČI MAG S OBSLUHOU ROBOTA

Pracovní místo ( SVÁŘEČI MAG S OBSLUHOU ROBOTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:1/9/2021 a: 6/4/2022
Do naší firmy hledáme zaměstnance na pozici Svářeče MAG/sváře pro robotické svařování.
Náplň práce:
- svařování dle výkresové dokumentace a pracovního postupu
- obsluha svařovacího robota
- zakládání materiálu do svařovacího přípravku
- vyhledávání chyb po svařování na robotickém pracovišti a jejich dovařování
- provádění korekcí v programu NC
- vyměňování nářadí na robotickém svařování
- kontrola 100 % svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)
- broušení a opravy svarů.
Požadujeme:
- SOU technického směru
- proškolení a úřední zkoušky dle legislativy 135 MAG dle 9606-1 nutné; bez úřední zkoušky prokázání aktivní znalosti svařování
- praxi ve svařování min. 1 rok
- praxe s automatizovanou výrobou výhodou
- čtení výkresové dokumentace (nutná alespoň částečná znalost)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- dodržování kvality práce
- schopnost práce ve 2-směnném provozu
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání (již nyní máme zasmluvněné zakázky na min. příští 2 roky)
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- 23 dní dovolené
- 2 dny zdravotního volna (sick days)
- dotované závodní stravování
- dvousměnný provoz/do budoucna třísměnný
- práci v čistém prostředí, moderní zázemí nového závodu
- odměnu za doporučení nového zaměstnance.
Kontakt emailem.