Svářeč (stavební zámečník)

Pracovní náplň

Zabýváme se individuální výrobou a výrobou malých a středních sérií z oceli, nerezové oceli a hliníku.
Máme již více než 25 let zkušeností s průmyslovými dodávkami a s výrobou konstrukcí, zábradlí, přístřešků, schodišť, balkónů, CNC-dílů a montážních dílů.

Hledáme spolehlivého a šikovného stavebního zámečníka / svářeče.
Požadujeme dobrou orientaci v technické dokumentaci, samostatnost a vysoké pracovní nasazení.
Vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici výhodou.

- Výroba plotů, vrat, bran, dveří, ocelových konstrukcí a dílů pro vozidla a průmysl.
- Zámečnické práce (vrtání, řezání, svařování, broušení atd.).
- Ke své práci budete používat technickou dokumentaci.
- Budete zajišťovat údržbu příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádět
jednoduché opravářské práce.
- Budete evidovat technická data o průběhu a výsledcích práce a o pracovní době.

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci v jednosměnném provozu, dobré platové ohodnocení (odměna dle výkonu - nástupní plat 230,-- Kč/hod. + prémie), příspěvek na dopravu a stravenky.
Stabilní zaměstnání na plný úvazek.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

E-mailový nebo telefonický (08:00 - 15:00 hod.(pátek 08:00 - 12:00 hod.)) kontakt.

Požadujeme

Jiné